۵
تصاویری که باید دید...
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب: 54229
 
تصاویری که باید دید...
 
تصاویری از ملاقاتها و رایزنی های جان کری برای شکست بن بست انتخاباتی میان دو تیم رقیب؛ رقبایی که هرگز حاضر به ائتلاف با یکدیگر نبودند ... اما شدند!
رأی و مشارکت مردم از یک طرف و تمکین به میانجیگری جان کری از طرف دیگر، عواملی که باید مورد تأمل قرار گیرند. 
هر بیننده ای از دیدن این تصاویر، برداشت و تفسیر خاص خود را خواهد داشت؛ تصاویری که از دریچه چند کمره و رسانه به ثبت رسیده است.
 
Share/Save/Bookmark
 
 


 
Belgium
۱۳۹۳-۰۵-۲۱ ۲۲:۱۹:۴۶
هرگیز نه قدرت تقسیم میشود نه هم حگومت نخست وزیری میشود این ها همه فریب کاری ها است چون اگر مجلس سراسری (لویجرگه) هم تشکیل شود فرمائشی خواهد بود نخست وزیری را قبول نمیکند آن وقت میگویم که گناهی ما نیست مجلس سراسری بود که قبول نکرد پشتون ها قدرت را تقسیم نمیکننده یاد تان باشد این شما ها هستید که ساد فکرمیکنید
موحب میهنی (2780)
 
خبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۲۹ ۱۴:۰۲:۴۳
از این امریکا برحذر باشید (2843)
 
Belgium
۱۳۹۳-۰۶-۰۸ ۱۲:۴۰:۳۸
جناب داکترصاحب خار چشم گوچی گیری و قبیله گرای ها استی در این تازگی خارچشم نابغه ها شدی گوچی گیری به نابغه بازی تبدیل شده است اگر چی همه یادشان اشت که داستان تلخ ملت ما از نابغه شرق نورمحمد ترگی شروع شد بعد گل بی دین راکت یار بعد هم ملا عمرگور پشتونیار امروزهم تریاک کرزیها این مبارزه ادامه دارد تا به سرانجام برسد
موحب میهنی (2939)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۷-۰۳ ۱۷:۱۹:۰۱
خدا را شکر به هر دلیلی بود رئیس جمهور مشخص شد. اگر نیت خدمت به مردم است دیگر رئیس جمهور و رئیس امور اجرایی و غیره... پست داشتن مهم نیست. در این کارزار سخت روزگار و جنگ طلبی عده ای بی خبر و کشتن دها کودک و زن و مرد در خیابانها و کوچه ها و موشک پرانی از پاکستان بهترین اقدام برادری و اتحاد و رمز واحد است تا این گونه مسائل گریبانگیر ما نباشد. ایران را ببینید و درس بگیرم. مثالی میزنم از ایران. ما همین ورزش والیبال ایران را ببینیم مسولان ورزشی ایران خواستند و توانستند. ایران در کشتی والیبال بستکبال تکواندو کاراته وشو و خیلی از ورزشها در جهان اقایی می کند انها خواستن و فغل خواستن را خوب پیاده کردند فرق بین ما و انها در یک خط مرز است و گرنه زبانمان دینمان و فرهنگمان یکی است. پس بیاید دنبال مچ گیری از هم نباشیم باشیم فقط برای افغانستان آباد. دوستدار همیشگی افغانستان احمد (3149)
 
عالمی
۱۳۹۳-۰۸-۱۸ ۲۰:۴۳:۳۰
بسیار جالب است (3409)