۷
جنایات وحشیانه اسرائیل در نوار غزه
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ سرطان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۴
کد مطلب: 53223
 
جنایات وحشیانه اسرائیل در نوار غزه
 

رژیم اسرائیل حملات بر مردم عزه را از سر گرفت. هواپیماهای جنگی اسرائیل بدون وقفه منازل مسکونی مردم غزه را بمباران می کنند و حملات موشکی این رژیم نیز از زمین بر مردم فلسطین ادامه دارد. در نتیجه این حملات، تاکنون هزاران نفر کشته و زخمی شده اند. جنایات اسرائیل در سکوت برخی حکومت ها و رسانه ها ابعاد گسترده ای دارد.
تصاویر ذیل، گوشه ای از جنایات اسرائیل است که از سایتهای مختلف خبری گرفته شده اند.
 
Share/Save/Bookmark
 
 


 
زهرا
۱۳۹۳-۰۵-۰۱ ۰۱:۱۳:۳۳
این کودکان به کدامین گناه کشته می شوند ؟ به گناه مسلمان بودن یا به گناه عرب بودن یا به گناه بچه بودن یا به گناه اینکه در سرزمین مادری خود زندگی می کنند اخر به کدامین گناه ؟ خدا اسرائیل را نابودکند (2632)
 
محمدظریف{آرمانی}
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۱۴:۱۵:۳۰
نعلت به اسراییل (3283)
 
محمدظریف آمانی
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۱۴:۱۷:۲۳
نعلت به اسراییل اینها چوچه شیطان است دردنیا اینها جای ندارد (3284)
 
بهرام
۱۳۹۳-۰۵-۰۱ ۱۶:۰۶:۱۰
اسرائیل نفرین برتو (2640)
 
قدرالدین
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۵:۴۲:۲۵
این از ضعف مسلمانان جهان است. (2886)
 
برهانی
۱۳۹۳-۰۷-۱۷ ۱۷:۱۷:۱۹
کشورهای اسلامی، به خصوص عربی نه از باب مسلمانی، بلکه از باب انسانی که هم شده است باید جلو تجاوز و کشتار غیر انسانی اسرائل را نسبت به مردم مظلوم فلسطین بگیرند.
واقعاً دیدن این تصاویر عمق فاجعه غیر انسانی و مظلومیت مردم مظلوم فلسطین را نشان میدهد، ولی کجایند انسانهای که دم از حقوق انسانی میزنند و یا خود را مسلمان میگیرند، آیا شرط مسلمانی و انسانی این است؟ آیا دین اسلام پیروانش را به حمایت از مظلومین سفارش نکرده است؟ آیا آموزه های دینی نه تنها جان، بلکه آبروی فرد محترم نمی شمارد؟ پس این تجاوزگران و جانیان همانند سردمداران اسرائل، داعش و امثال این دسته از انسانهای از خدا بی خبر، به مبنا و ملاکی از سوی سران به نام مسلمان مورد حمایت و تأیید واقع میشوند. (3249)
 
حسیب
۱۳۹۴-۱۲-۱۹ ۰۷:۱۳:۲۰
باید گفت که اسرایل خودازطرفجهان غرب تمویل وتجهیز می شود ودرواقع این همه فرایند ایست تابتواننداز این ناحیه اسلام را در بهبوهه ای از ابهام قراردهندومساله ای شود بر جهان غرب که از چهره ای اسلام تعریف غلط بر جهان غرب باشد.
با اینهمهوجوددرامریکادزرهر کشوری خوددرحقیقت ابادی منطقه نه بلکه ویرانی ان می باشد. (5612)